Jdi na obsah Jdi na menu
 


Magie...........:-)

Kouzlo na zbavení se strachu

Pokud se něčeho bojíte a už si svůj strach nechcete nechat, doporučuji následující meditaci

V klidu si sedněte a podívejte se jako by do sebe. Zavolejte s k sobě svůj strach.Vidíte ho pomalu přicházet. Uvědomte si, jak vypadá. Je to ošklivá stařena, nebo malý směšný skřítek? Jakkoliv vypadá, když přijde k vám, vynadejte mu.Hrozně, strašlivě, sprostě mu vynadejte. Zkrátka ho seřvěte jako malé rozmazlené děcko. Také mu dejte jméno.Tím ho celou dobu oslovujte a vysvětlete mu, že už ho nechcete a nemáte o něj zájem. že ho propouštíte a že mu dáváte svobodu. A ať se už nevrací!

Následně máte dvě možnosti jak postupovat. Buďto napište jeho jméno na kus papíru, ten vložte do nádoby s vodou(stačí jen malá) a nechte důkladně zmrznout.Led potom vhoďte do vařící vody a jak se bude led rozpouštět si představte, jak se rozpouští i Váš strach.

Druhá možnost je napsat jméno strachu na papír a přivázat ho ke stromu. Nesmí to být přivázáno napevno. Jen velmi " decentně ". Potom tam postůjte a podívejte se, jak vítr od Vás odvál Váš strach...

Dobré spaní

Pokud nemůžete spát a není to tím, že by jste trpěli nějakou formou vyložené chronické nespavosti, mohlo by Vám pomoci několik následujících návrhů:

Obejděte svůj pokoj třikrát ve směru hodinových ručiček se svící v ruce a požádejte stěny, aby nad vaším spánkem bděly.

Také je možné nakreslit kolem postele kruh solí, nebo jen symbolicky hůlkou nebo mečem...Tento kruh bude chránit Váš klidný spánek...

Dále je dobré pokoj čistit, tzn například tam před spaním zapálit svíci, vypálit tyčinku a nebo použít aroma lampu...

Další nápad je položit do prostřed pokoje vyčištěný větší hematit. Nechte ho tam několik hodin až den a potom ho dejte hned vyčistit..Nasaje do sebe všechny negace.

Pokud máte možnost, pusťte si ke spaní meditační hudbu,( např. mantry, gregoriány, zenovou meditaci)

Zavolejte svého anděla, nebo svou oblíbenou bytost a požádejte ho, aby Vás chránil a pomohl Vám ke klidnému spaní Pokud Vám pomáhají motlitby, nebo čtení, do toho:o)

Nejezte nic těžkého a pokud máte žízeň, napijte se mléka.(teplého, nebo vlažného, pokud to snesete.)

Další možnost je uklidňující čaj - levandulový, nebo meduňkový, heřmánkový (třeba s medem), nebo velmi slybý zelený čaj, nikdy ne kávu, silné čaje a nebo černé čaje.

Před spaním se snažte se nestresovat ničím před spaním, udržte si prázdnou mysl....Doba před spaním je výborná na meditaci

Doporučila bych také několik vedlejších zásad:
V ložnici pravidelně větrejte každý den

Pokud možno nepoužívejte agresivní barvy povlečení (např. červená je sice výborná na sex, ale když tam nebudute moct pár dní usnout, asi to nepomůže...:)

Kouzlo lásky

Budete potřebovat:

1 láhev na šroubování, nebo dobře uzaviratelnou
1 celé jablko
2 růženíny
2 svitky skořice
Květy (růže, nebo pota-pouri) - červené a růžové
Vaši fotku
Hodně medu

Postup je velmi jednoduchý.... Postupně vkládejte všechny suroviny do prázdné láhve a zaplňte ji ke kraji. Zalijte medem a velmi dobře uzavřete. Nezapomeňte na sílu vizualizace - při sypání se snažte si vzpomenout, jaké to je, být šťastně zamilovaný a úplně poblázněný z lásky. Je to krásný pocit a Vy nemáte cítit lítost ani smutek, ale tu krásnou radost, kteoru k sobě přivoláváte.

Těsně před uzavřením láhve odříkejte zaklínadlo:

Kouzla, sny a přání,
Ať se plní znenadání
Až přijde ten správný den
Síla mé lásky přivede mého
ideálního partnera/ku sem!
Laskavá buď, chytrá a tolerantní
S Tebou bude krásný každý náš den
Toť mé přání, toť můj sen!!
Nechť se tak stane!

Láhev pečlivě uzavřete a postavte na několik hodin na slunce... a ponechte si ji blízko u sebe v bytě, je to krásný výtvor, a jistě bude sloužit jako krásná dekorace.. Jednou za měsíc ji nechte nabít na slunci. Pokud by se některá část začala kazit, láhev vyhoďte, nebo ji zahrabejte hluboko do země!

Také si myslím, že je důležité, aby jste svou postýklu používali opravdu jen na spaní a na sex. Pokud na ní budete přes den polehávat jen tak, necháte tam zbytečnou energii a ta Vám pak asi někdy k nespavosti pomáhá...

No a nakonec myslete pozitivně...nechoďte do postele nikdy přesvědčení, že dneska zase neusnete a když už nemůžete spát, neležte zbytečně v posteli, ať se nestresujete. Do své postele choďte rádi, je to Vaše útočiště a trávíte tam část svého života. Jděte si třeba číst, nebo vyšívat,malovat mandaly, psát dopisy, nebo jinou činnost, která Vás unaví dost na to, aby jste měla znovu náladu jít spát.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

www.opisygg.e-zis.com

(www.opisygg.e-zis.com, 12. 3. 2007 20:31)

www.opisygg.e-zis.com